بلاگ

مجید افتخاری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس و در پاسخ به این سوال که آیا طرح برخورد با برندهای محرز پوشاک قاچاق در سطح عرضه که از ابتدای هفته

جاری قرار بود دوباره اجرا شود، به اجرا درآمد یا خیر، گفت: اگرچه قرار بود این طرح پس از یک وقفه کوتاه دوباره از 22 دی 97  اجرا شود اما با سنگ‌اندازی برخی ذینفعان متوقف شده است. 

عضو هیات مدیره اتحادیه صنف تولید‌کنندگان و فروشندگان پوشاک تهران با بیان اینکه به دنبال اجرای طرح 70 درصد از فروشگاه‌های عرضه پوشاک کالاهای خود را از سطح فروشگاه‌ها جمع‌آوری کردند، بیان داشت: متاسفانه با توقف طرح برخی از این فروشگاه‌ها مجدد در حال عرضه پوشاک قاچاق هستند. 

وی با بیان اینکه برخی ذینفعان واردات و عرضه پوشاک قاچاق با بیان اینکه این اقدام منجر به از بین رفتن امنیت می‌شود، گفت:  پیرو طرح این مسائل، فرماندار یکی از شهرهای تهران اعلام کرده که من می‌دانم این کالاها قاچاق است اما برای حفظ امنیت این کالاها باید به فروش برسد. 

افتخاری  با تاکید بر اینکه لابی‌های قدرتمند قاچاقچیان و عرضه کنندگان پوشاک قاچاق باعث توقف طرح شده است، اظهار داشت:  در حال حاضر شورای تامین استان تهران از ستاد خواسته تا طرح متوقف شود اما ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا در حال رایزنی برای اجرای مجدد طرح است.

وی با بیان اینکه باید با عرضه کنندگان پوشاک قاچاق مبارزه شود گفت: در سال حمایت از کالاهای ایرانی نباید به ذینفعان واردات پوشاک اجازه فعالیت داد . 

به گزارش فارس طرح مبارزه با پوشاک محرز قاچاق در سطح عرضه توسط ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز از ابتدای دی ماه 97 به اجرا درآمد که به گفته برخی فعالان حوزه تولید پوشاک این طرح با لابی‌های قدرتمند عرضه کنندگان پوشاک قاچاق متوقف شده است. 

این در حالی است که حمیدرضا دهقانی‌نیا سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز می‌گوید طرح برخورد با برندهای محرز پوشاک قاچاق در سطح عرضه متوقف نشده اما ناهماهنگی‌هایی در اجرای طرح به وجود آمده که در حال رفع آن هستیم. 

انتهای پیام/ 

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود