بلاگ

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، در گزارش سازمان برنامه و بودجه درباره عملکرد دستگاه‌ها در سال اول برنامه ششم توسعه، درآمدهای واریزی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به خزانه

داری کل کشور حاصل از حق امتیاز، خسارت و جریمه عدم انجام تعهدات آمده است.

طبق این گزارش وزارتخانه در دو مورد درآمد حاصل از مالکیت دولت در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات حق امتیاز شبکه و جریمه انجام تعهدات و درآمد حاصل از حق السهم سازمان بیشتر از میزان مصوب عملکرد داشته و در سایر ردیف‌ها کمتر از درآمد مصوب را محقق کرده است.

عنوان درآمد

مصوب 96

میلیون ریال 

عملکرد 96

میلیون ریال 

درآمد حاصل از مالکیت دولت در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات حق امتیاز شبکه و جریمه انجام تعهدات4400000046822635
درآمد حاصل از حق السهم سازمان400000556658

درآمد سایر ردیف‌ها کمتر از میزان مصوب محقق شده که به شرح زیر است:

درآمد حاصل از خدمات عمومی اجباری روستایی، درآمد حاصل از نامبرینگ شماره گذاری مخابراتی، بدهی معوقه اپراتورهای مخابراتی، درآمد حاصل از خدمات مخابراتی حق استفاده از فرکانس رادیویی، درآمد حاصل از افزایش قیمت هر پیامک، درآمد حاصل از ورودی موزه ها و محوطه های تاریخی و سایر منابع حاصله و درآمد حاصل از فروش و عرضه فعالیت های فضایی و اعطای مجوز های فضایی که این موارد کمتر از اعتبار مصوب عملکرد داشته اند.

همچنین در 2 ردیف عنوان درآمد حاصل از سایر جرایم و خسارات و درآمد حاصل از فروش اموال غیرمنقول وزارت ارتباطات نیز مصوب و عملکردی گزارش نشده است.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود