بلاگ

به گزارش گروه اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از ABCNEWS، شرکت هواپیمایی «دلتا ایر» آمریکا اعلام کرد: تعطیلی دولت فدرال به درآمد این کشور در ماه ژانویه ۲۵ میلیون دلار

ضرر خواهد زد.

اگرچه این ضرر ۲۵ میلیون دلاری خیلی چشمگیر نیست، اما مدیران این شرکت می‌گویند که این مسئله به تأخیر در پروازها و اختلال در رفت‌وآمد هواپیماها منجر شده است.

تعطیلی دولت فدرال باعث شده است که ۸۰۰ هزار کارمند دولت خانه‌نشین شده و پیمانکاران دولتی به همراه این کارمندان از خطوط هواپیمایی دلتا استفاده نکنند.

از طرف دیگر عدم حضور بازرسان سازمان هواپیمایی کشوری آمریکا باعث شده است شرکت دلتا ایرلاین نتواند خطوط پروازی جدید راه‌اندازی کرده و یا مجوز پرواز هواپیماهای جدید خود را دریافت کند.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌اد باستین، مدیرعامل دلتا ایر، تأکید کرده است تعطیلی دولت فدرال باعث شده است صف‌های طولانی برای بازرسی مسافران در فرودگاه‌ها شکل  بگیرد.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود