بلاگ

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از وِرایِتی، بسیاری پیش‌بینی‌ها از منابع مختلف احتمال نامزد شدن هر سه هنرپیشه زن فیلم «سوگلی» را حدس زده‌اند. در صورت وقوع اینچنین پیش‌بینی برگی

دیگر از موفقیت‌های «یورگس لانتیموس» رقم خواهد خورد.

چنانچه «اولیویا کولمن»، «اِما استون» و «رِیچل وِیز» سه هنرپیشه «سوگلی» در ۲۲ ژانویه نامزد دریافت جایزه اسکار شوند، به عنوان نوزدهمین فیلم تاریخ سینما که سه هنرپیشه زن نامزد اسکار داشته‌اند، معرفی می‌شود.

تا کنون فیلم‌های «بر باد رفته»(۱۹۳۹)، «روباه‌های کوچک»(۱۹۴۱)، «خانم مینیوِر»(۱۹۴۲)، «آهنگ برنادت»(۱۹۴۳)، «میلدرد پیِرس»(۱۹۴۵)، «توافق شرافتمندانه»(۱۹۴۷)، «بیاد می‌آورم مادر»(۱۹۴۸)، «بیا به اسطبل»(۱۹۴۹)، «پینکی»(۱۹۴۹)، «همه چیز درباره ایوّ»(۱۹۵۰)، «بذر شوم»(۱۹۵۶)، «پیتون پلِیس»(۱۹۵۷)، «تام جونز»(۱۹۶۳)، «نقطه عطف»(۱۹۷۷)، «رنگ ارغوانی»(۱۹۸۵)، «دختر شاغل»(۱۹۸۸)، «شیکاگو»(۲۰۰۲)، «تردید»(۲۰۰۸)، و «خدمتکار»(۲۰۱۱) هجده فیلمی بوده‌اند که سه هنرپیشه زن در آنها نامزد جایزه اسکار شده است.

«همه چیز درباره ایوّ» تنها فیلم این فهرست است که بیش از ۳ زن در آن نامزد اسکار شده است. این فیلم ۴ زن نامزد اسکار داشت از جمله «آن بَکستِر» و «بِت دیویس» نامزد هنرپیشه نقش اصلی زن و «سِلِست هولم» و «تلما ریتر» نیز در بخش هنرپیشه نقش مکمل زن نامزد اسکار شدند که البته متاسفانه همه دست خالی از جایزه اسکار به خانه رفتند.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود