بلاگ

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین اشتری  فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی ویژه کیش با بیان اینکه پلیس

اینترپل اقدامات مناسبی برای دستگیری افراد متواری انجام داده است، اظهار کرد: هماهنگی میان پلیس و دستگاه قضائی منجر به این شده که اخلالگران در هیچ جا احساس امنیت نکنند.

وی خاطرنشان کرد: پلیس با هوشیاری و اقدامات مناسب توانسته بیش از 80 درصد جرایم فضای مجازی را کشف کند، امیدواریم بتوانیم در این زمینه توفیقات مطلوبی را کسب کنیم.

عالی ترین مقام انتظامی کشور خاطر نشان کرد: اشراف اطلاعاتی و هماهنگی مطلوب میان دستگاه قضائی و پلیس به شناسایی و دستگیری اخلالگران بازار اقتصادی منجر شد به طوری که امروز در هیچ جای کشور اخلالگران احساس امنیت نمی‌کنند.

فرمانده ناجا خاطرنشان کرد: پلیس همواره خود را موظف و مکلف به اجرای قانون می‌داند و نه کمتر از آن و نه فراتر از قانون عمل خواهد کرد.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود