بلاگ

عبدالوهاب سماوی رئیس شورای نظارت بر دانشگاه‌های استان هرمزگان، امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در بندرعباس، اظهار داشت: پیش از وقوع حادثه در خوابگاه دانشگاه مذاهب اسلامی، سه بازدید از

این دانشگاه داشته‌ایم و نه تنها مشکلات خوابگاه بلکه مباحث مربوط به حوزه آموزشی، اداری و هیئت علمی را گوشزد و طی نامه‌ای به وزارت علوم منعکس کردیم.

وی با بیان این‌که دانشگاه به هیچ‌کدام از نامه‌ها و اخطارهای ما توجه نکرده است، افزود: چهار هفته پیش وضعیت دانشگاه مذاهب اسلامی در شورای نظارت استانی مورد بررسی قرار گرفت و کتبا به وزارت علوم اعلام کردیم که تا اطلاع ثانوی پذیرش دانشجو انجام نشود.

رئیس شورای نظارت بر دانشگاه‌های استان هرمزگان تصریح‌کرد: دانشگاه مذاهب به لحاظ امکانات، هیئت علمی و خوابگاه بسیار ضعیف است؛ آبگرمن دانشگاه نیز می‌تواند مشکلات جدید خلق کند و با وجود خریداری شدن آبگرمکن جدید، دستگاه قدیمی همچنان در حال فعالیت است.

سماوی اضافه کرد: بسیاری از دانشجویان طی این چند روز با ما تماس گرفته‌اند، ما پیگیری کردیم و در نهایت دفتر نظارت استانی دانشگاه می‌تواند موارد را به وزارت علوم منعکس کند و از دانشگاه مذاهب تهران نیز می‌خواهیم که پاسخگو باشد.

همچنین، سالاری‌پور عضو شورای نظارت بر دانشگاه‌های استان هرمزگان نیز در این خصوص گفت: دستگاه مورد استفاده فرسوده بوده و سهل‌انگاری در تعویض آن، سبب نشت گاز و سوختگی شده است.

وی با بیان این‌که در بازدیدهای طول سال این موارد مورد تذکر قرار گرفته بود، اظهار داشت: فرسودگی و خطرات اجاق‌ گاز توسط دانشجویان نیز پیش از رخداد حادثه به‌ صورت کتبی به اطلاع رئیس دانشگاه و مسوولان مربوطه رسانده شده بود.

انتهای پیام/ح

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود