بلاگ

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی سازمان فضایی ایران، حداد عادل رئیس فرهنگستان زبان و ادبیات فارسی، سردار دهقان، وزیر سابق دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و مهندس

باهنر، نایب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی صبح امروز با حضور براری، معاون وزیر ارتباطات و رئیس سازمان فضایی ایران از دستاورد های فضایی کشور دیدن کردند.

حداد عادل در این دیدار اظهار داشت: پنجاه و پنج سال قبل که در رشته فیزیک دانشگاه تهران پذیرفته شدم، مهمترین دستاورد علمی کشور در رشته فیزیک، ساخت بعضی از قطعات آزمایشگاهی بود.

وی ادامه داد: خوشبختانه دستاورد های اخیر کشور در حوزه فناوری های فضایی شعار " ما می توانیم" را به بهترین شکل تعبیر کرد.

سردار دهقان نیز در ادامه این بازدید گفت: از یک دهه قبل با برنامه ریزی هایی که در حوزه توسعه صنعت فضایی کشور شکل گرفت، چنین روزهایی را می دیدیم و امروز خوشحالیم که توانستیم در بخش‌های زیادی از صنعت فضایی، به توسعه برسیم.

در ادامه دیدار از دستاورد های فضایی، باهنر نایب رییس سابق مجلس شورای اسلامی بیان داشت: در دوران پیش از پیروزی انقلاب اسلامی حتی تصوری از دستیابی به علم روز دنیا در حوزه فضایی وجود نداشت، اما امروز با استفاده از جامعه جوان و نخبگان کشور توانستیم در عرصه های مختلف علمی و به ویژه در صنعت فضایی به دستاورد های مهمی دست پیدا کنیم.
انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود