بلاگ

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، نیروهای دموکراتیک سوریه (قسد) در بیانیه‌ای اعلام کرد که از ارائه هر کمکی برای ایجاد منطقه امن با ضمانت‌های بین‌المللی در جهت حمایت از اقلیت‌ها

و منع دخالت خارجی، دریغ نمی‌کند.

به گزارش پایگاه خبری روسیا الیوم، نیروهای دموکراتیک سوریه که عمده آن‌ها را نیروهای کرد تشکیل می‌دهند، در بیانیه‌ای ضمن تمجید از خود در خصوص مبارزه با داعش و گروههای تروریستی تأکید کرد: ما هیچ زمانی عاملی برای تهدید کشورهای همسایه به خصوص ترکیه نبوده‌ایم و امیدواریم که با این کشور به تفاهم و راه‌حلی که ثبات و امنیت را در مناطق مرزی ایجاد کند، برسیم.

در پایان این بیانیه، آمده است: ما به عنوان نیروهای دموکراتیک سوریه، تمامی حمایت و کمک خود را برای ایجاد منطقه امن در شمال و شمال شرق سوریه ارائه می‌کنیم. منطقه امنی که بتواند امنیت تمامی اقلیت‌ها را با ضمانت‌های بین‌المللی تأمین کند و مانع از دخالت خارجی شود.

این بیانیه زمانی منتشر می‌شود که ترکیه خود را آماده عملیات نظامی علیه یگان‌های مدافع خلق (ypg) می‌کند. نیروهایی که ستون فقرات «نیروهای دموکراتیک سوریه» را تشکیل می‌دهند. در همین حال آمریکا نیز در ۱۹ دسامبر سال گذشته میلادی اعلام کرد که نیروهایش را از سوریه خارج می‌کند اما بارها نیز تأکید کرده که اجازه هدف قرار دادن هم‌پیمانانش در سوریه را به ترکیه نخواهد داد.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود