بلاگ

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، وزارت خارجه روسیه امروز (چهارشنبه) تأکید کرد، واشنگتن سعی دارد روسیه را به همدستی با گروه تروریستی داعش متهم کند، اما مسکو شواهدی از ارتباط

آمریکا با این گروه تروریستی در اختیار دارد.

بنا بر گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، وزارت خارجه روسیه گفته است، آمریکا در حال برنامه‌ریزی و توطئه چینی در خصوص انجام حمله‌ای به شیوه انتشار اطلاعات و اخبار دروغین و پروپاگاندا علیه روسیه در خروجی‌های رسانه‌ای غربی و کشور افغانستان است.

بیانیه وزارت خارجه روسیه، هدف آمریکا از این اقدامات را تلاش برای بی‌اعتبارسازی سیاست‌های روسیه در قبال افغانستان عنوان کرده است.

این بیانیه می‌افزاید، این هجمه اطلاعاتی با این هدف انجام می‌گیرد که توجه جامعه بین‌المللی از شکست‌های 17 ساله عملیات آمریکا در افغانستان منحرف شود.

وزارت خارجه روسیه در ادامه تأکید کرد، آمریکا همچنین در نظر دارد تا مسکو را به همدستی با داعش در جابه‌جایی نیروهای تروریستی خود از سوریه و عراق به افغانستان متهم کند، اما شواهدی غیرمستقیم وجود دارد که از ارتباط آمریکا با این گروه تروریستی حکایت دارد.

بنا به اعلام مسکو، این شواهد از این امر حکایت دارد که نیروهای ویژه آمریکا اخیرا حملاتی را علیه یک زندان طالبان که چند نفر از تروریست‌های داعش در آن نگهداری می‌شدند، انجام داده‌اند.

بر اساس بیانیه وزارت خارجه روسیه، این گروه از اعضای داعش در ماه آگوست 2018 (مردادماه گذشته) در افغانستان دستگیر شده بودند.

 

انتهای پیام/.

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود