بلاگ

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، نخستین هم‌اندیشی با اصحاب رسانه‌ها با موضوع تبیین ابعاد تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران با حضور فرشاد مؤمنی استاد اقتصاد و رئیس مؤسسه

دین و اقتصاد، نائلی مدیرکل بین‌الملل وزارت بهداشت، عبدالوهاب سهل‌آبادی رئیس خانه صنعت و معدن ایران، حمیدرضا شاه‌محمدی رئیس مؤسسه پژوهش‌های برنامه‌ریزی و اقتصاد کشاورزی، امیرساعد وکیل عضو هیأت علمی دانشگاه تهران و کارشناس حقوق بشر در محل پژوهشکده امنیت اقتصادی تدبیر برگزار شد.

در این نشست کارشناسان بر این نکته تأکید کردند که با توجه به قرارگیری در شرایط جنگ اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه ایران باید یک استراتژی منسجم برای مقابله با تحریم‌ها و افزایش مقاومت داخلی، اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و استفاده از توان و ظرفیت کارشناسان و صاحب‌نظران داخلی اتخاذ شود تا اثرات تحریم‌ها به حداقل کاهش پیدا کند.

همچنین در این جلسه عنوان شد، همان طور که در جنگ تحمیلی علیه ایران همه مردم و گروه‌ها متحد شده و در مقابل دشمن ایستادگی کردند، اکنون نیز باید همه فعالان اقتصادی و همه سیاست‌گذاران در یک جبهه واحد در جهت اقتصاد مقاومتی و افزایش توان داخلی و تکیه بر توان کارشناسان و تولید داخلی در مقابل تحریم‌ها ایستادگی کنند.

انتهای پیام/ب

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود