بلاگ

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری فارس، علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به اهمیت و ضرورت اجرای سند تحول، اظهار کرد:  در راستای تحقق منویات

رهبر معظم انقلاب و اجرای سند تحول و با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادابی در مدارس و تقویت هویت اسلامی و ایرانی و تقویت روحیه کار تیمی و همچنین شناسایی استعدادها، هفته سرود و نمایش با شعار «هر مدرسه، یک سرود و یک نمایش» در مدارس کشور اجرا می‌شود.

وی تصریح کرد: بهره‌گیری از مشارکت و همکاری تمامی ارکان مدرسه از جمله عوامل اجرایی، آموزشی و تربیتی و انجمن‌های اولیا و مربیان در شیوه‌نامه هفته سرود و نمایش به مدارس توصیه شده است.

کاظمی از تشکیل ستاد مرکزی راهبردی و سیاست گذاری هفته سرود و نمایش در وزارتخانه خبر داد و افزود: در استان‌ها نیز کمیته برنامه‌ریزی و اجرایی هفته سرود و نمایش  با عضویت یازده نفر تشکیل می‌شود.

وی ادامه داد: ضروری است مدیران مدارس محیط مناسب را برای اجرای نمایش و سرود در مدارس فراهم کنند و متون نمایش و سرود را قبل از اجرا مشاهده و تأیید کنند.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود