بلاگ

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از امارات، در اوایل بازی بود که علیرضا جهانبخش دچار مصدومیت از ناحیه بینی شد و در مقابل نیمکت عراق زمین خورد. در این لحظه

داور چهارم اعلام کرد جهانبخش حتما باید پیراهنش را عوض کند که به همین دلیل کاتانچ به کی روش اعتراض کرد و مدعی بود جهانبخش باید در جایی دیگر این کار را انجام دهد که در این لحظه کی روش از سرمربی عراق خواست آرام باشد و دستانش را به نشانه آرامش به وی نشان داد.

*بعد از خطای بازیکنان عراق در پشت محوطه جریمه روی ابراهیمی کاتانچ به شدت به داور اعتراض کرد. در این لحظه کی روش هم با ناراحتی لب خط رفت اما یکی از همراهان تیم ملی عراق که آی دی کارت کادر فنی این کشور را در گردن داشت خطاب به کی روش از لفط بدی استفاده کرد. هنگامی که کی روش این موضوع را متوجه شد نزد ناظران حاضر در کنار زمین رفت و به آنها بابت این اتفاق اعتراض کرد.آرین قاسمی و علیرضا شهاب هم در اعتراض به این موضوع نزد عضو کادر فنی عراق رفته و در واکنش به این حرکت به این شخص اعتراض کردند.

13971026001165 Test PhotoL

13971026001166 Test PhotoL

*یکی از مسئولان کشور عراق با شالی که پرچم این کشور روی آن نقش بسته در کنار مهدی تاج نشسته و هر بار اتفاقی روی دروازه عراق رخ می دهد وی با خنده به این حملات ایران واکنش نشان می دهد. بعد از یکی از همین صحنه ها رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان نگاه عضب آلودی به این مسئول عراقی کرد که او در جای خود نشست!

*در دقیقه 27 بازی در محوطه جریمه امید ابراهیمی نقش بر زمین شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت اما این موضوع با واکنش بازیکنان ایران همراه شد.

* نلو وینگادا که به عنوان مشاور کارلوس کی روش این روزها در کنار تیم ملی است از جایگاه ویژه و در کنار کرک مربی استرالیایی بازی را تماشا می کند.

دیدار دو تیم بدون گل در جریان است.

انتهای پیام/ا

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود