بلاگ

ساخت و سازهای غیر مجاز بستر رودخانه ولنجک تخریب می شودبه گزارش گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای تهران، علیرضا

نیکنام مدیر امور آب تهران بزرگ با اشاره به آزادسازی حریم رودخانه اظهار کرد: با تلاش اکیپ گشت و بازرسی منابع آب‌های سطحی امور منابع آب تهران بزرگ و پس از انجام کارشناسی‌های لازم و با تلاش واحد حقوقی جهت اخذ دستور قضایی موضوع تبصره ۴ ذیل ماده ۲ قانون توزیع عادلانه آب از سوی معاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۳۷ تهران و هماهنگی پلیس امنیت تهران، مساحتی حدود ۷۰ متر مربع از بستر و حریم رودخانه ولنجک در شهرستان تهران در قالب یک فقره دستور قضایی آزادسازی شد.

وی افزود: تصرفات شامل دیوار سازی بوده که در قالب آزادسازی بستر رودخانه از ید متصرفین و افراد سودجو خارج شد.


بیشتر بخوانید:۹۰۰ میلیارد تومان خسارت ناشی از هدر رفت آب


مدیر امور آب تهران بزرگ گفت: بر اساس تکالیف قانونی ساخت و ساز در بستر رودخانه ولنجک ممنوع است و سازه‌های موجود در حریم و بستر این رودخانه با دستور قضایی تخریب می‌شود.

نیکنام افزود: افرادی که در نزدیکی حریم و بستر رودخانه‌ها معامله ملکی انجام می‌دهند حتما پیش از انجام معامله استعلام لازم را از امور آب تهران بزرگ اخذ کنند تا در آینده دچار ضرر و زیان نشوند و این امور در نقش حاکمیتی خود با هرگونه تخلف و تصرف مطابق با قانون و بدون هیچ‌گونه اغماضی برخورد لازم را به عمل خواهد آورد.

وی در پایان بیان کرد: امور منابع آب تهران بزرگ بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب‌های سطحی و زیر زمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد کرد.

انتهای پیام/

۷۰ متر مربع از رودخانه ولنجک در قالب یک فقره دستور قضایی آزادسازی شد

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود