بلاگ

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، روابط عمومی جنبش حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که «بازداشت مرضیه هاشمی خبرنگار شبکه پرس‌تی‌وی توسط مقامات آمریکایی را که با خشونت همراه بوده

است»، محکوم می‌کند.

به گزارش المنار، حزب الله افزود: هاشمی در حالی در آمریکا بازداشت شد که به اعتقادات فکری و ارزش‌های رفتاری و اجتماعی وی توهین شده است.

در این بیانیه آمده است که حزب‌الله با خبرنگار شبکه‌ پرس‌تی‌وی و خانواده‌ او و کارکنان شبکه پرس‌تی‌وی اعلام همبستگی می‌کند و خواستار آزادی فوری خانم هاشمی است.

حزب الله در پایان از رسانه‌های آزاد جهان خواست تا تجاوزات نژادپرستانه آمریکا و نقض دائم حقوق بشر توسط آمریکایی‌ها را فاش کنند.

خانم هاشمی در یک بازداشتگاه در واشنگتن دی‌سی، تحت بازداشت قرار گرفته، اما تاکنون هیچ اتهام رسمی به او وارد نشده است.  این مجریِ زاده‌ آمریکا، به منظور دیدار با برادر بیمارش و دیگر اعضای خانواده خود به آمریکا سفر کرده بود، اما روز یکشنبه در فرودگاه بین‌المللی «سنت لوئیز لمبرت» بازداشت و سپس به یک بازداشتگاه اف‌بی‌آی منتقل شده است.

گفته می‌شود که خانواده خانم هاشمی در آمریکا به مدت 48 ساعت نتوانسته بودند هیچ ارتباطی با او برقرار کنند.

مجری مسلمان آمریکایی بعد از آنکه سرانجام توانست با خانواده خود ارتباط برقرار کند، به آنها اطلاع داد که در بازداشتگاه رفتار بدی با او داشته‌اند. او همچنین گفته که به‌ زور، حجاب از سرش برداشته‌اند و با او مثل یک فرد مجرم رفتار کردند.

انتهای پیام/ح

 

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود