بلاگ

محمود کلهر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص عملکرد تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل تیم عراق در جام ملت‌های آسیا گفت: به اعتقاد من در این بازی خوب

نبودیم و در حد تیمی که می‌خواهد قهرمان آسیا شود بازی نکردیم. از طرف دیگر تیم عراق آنالیز خیلی خوبی روی تیم ملی کشورمان انجام داده بود و همه فضاها را روی تیم ملی بسته بود. آنها دوندگی زیادی داشتند و حتی دیدیم که مالکیت توپ تیم عراق نسبت به تیم ایران بهتر هم بود. به نظر می‌رسد که کی‌روش هنوز ترکیب اصلی تیم ملی را نشناخته و این مسئله به تیم کشورمان ضربه می‌زند.

وی افزود: کی‌روش نباید در پست‌های حساس و کلیدی تغییرات زیادی انجام دهد. به طور مثال تغییر متداوم در پست دفاع وسط که پست حساسی است تیم ملی را دچار مشکل می‌کند چرا که دفاع وسط پلی بین دروازه‌بان و هافبک‌ها است و دیروز ضعف آنها مشهود بود. ما با این وضعیت مقابل تیم‌های قدرتمندتر دچار مشکل خواهیم شد و نباید اینقدر تغییرات در ترکیب تیم ملی انجام شود. دیروز در پست دفاع چپ میلاد محمدی عملکرد خوبی داشت و معتقدم که تغییرات در پست‌های کناری خوب است اما در پست‌های حساس نباید اینقدر تغییرات انجام داد.

پیشکسوت فوتبال کشورمان در خصوص اینکه چرا هنوز کی‌روش نتوانسته ترکیب اصلی تیم ملی را پیدا کند، گفت: من هم معتقدم که کی‌روش باید هرچه زودتر ترکیب اصلی تیم ملی را مشخص کند. البته در همه تیم‌ها می‌بینیم که یکی دو تغییر مشکلی ایجاد نمی‌کند اما اینکه شما در هر بازی حداقل چهار تغییر انجام دهید باعث می‌شود که حتی بازیکنان تیم ملی هم سردرگم شوند و این مسئله به ضرر تیم ملی است. ما در خط حمله هم تغییراتی داشتیم و مطمئناً این مسئله در مراحل حذفی کار ما را سخت می‌کند چرا که در مراحل حذفی شما حق اشتباه کردن ندارید چون امکان دارد اولین اشتباه آخرین اشتباه شما باشد.

کلهر در خصوص اینکه چرا در بازی با عراق حتی یک ضربه به چارچوب این تیم نداشتیم و این مسئله به خاطر ضعف تیم ملی بود یا اینکه کی‌روش نمی‌خواست دستش برای حریفان رو شود، عنوان کرد: یعنی چه دستش رو نشود؟ ما باید بهترین حملات و بیشترین فشار را به رقبای‌مان وارد کنیم اما الان دیگر همه تیم‌ها نسبت به هم شناخت دارند. همه آسیا جهانبخش را می‌شناسند و اطلاعات کافی از او دارند و ما چرا باید با این شیوه بازی کنیم؟ بازی مستقیم به درد تیم ملی نمی‌خورد و ما باید از کناره‌های زمین استفاده کنیم. ما می‌توانیم با بازی روی زمین و استفاده از پاس‌ها در نقاط کور نتیجه بگیریم هرچند که بازیکنان باید آرامش خودشان را حفظ کنند چرا که در بازی مقابل عراق خطاهای زیادی داریم.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود