بلاگ

درگیری مضحک نمایندگان مجلس اردن + فیلمبه گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، در یک ماجرای مضحک، یکی از نمایندگان مجلس اردن در حالی که درباره

لزوم احترام به آزادی بیان و دیدگاه بقیه نمایندگان سخنرانی می‌کرد، در پایان سخنرانی خود با یکی دیگر از نمایندگان مجلس درگیری فیزیکی پیدا کرد.

شبکه تلویزیونی العربیه گزارش داد: در حادثه‌ای که چند روز پیش در مجلس نمایندگان اردن رخ داد، در حالی که یکی از نمایندگان درباره آزادی بیان سخنرانی می‌کرد، یکی از نمایندگان سخنان او را قطع کرد که این ماجرا باعث بروز درگیری فیزیکی بین این دو نماینده شد.

یک نماینده مجلس اردن در سخنرانی خود گفت: همه اعضای مجلس نمایندگان و اعیان، برای سخن گفتن و بیان نظر خود در چارچوب آیین نامه داخلی مجلس، آزاد هستند و نباید هیچ یک از نمایندگان مجلس را به علت بیان نظر و سخنرانی یا رای او، بازخواست کرد. باید به یکدیگر احترام بگذاریم.

پس از آنکه یکی از نمایندگان دیگر سخنرانی این نماینده را قطع کرد، او با فراموش کردن سخنان خودش، شروع به فحاشی کرد و سپس از جای خود بلند شد تا با نماینده‌ای که سخنرانی او را قطع کرده بود، درگیر شود.


بیشتر بخوانید: درگیری نمایندگان مجلس ایتالیا حین بحث درباره بودجه + فیلم


انتهای پیام/

کتک کاری نمایندگان مجلس در صحن علنی + فیلم

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود