بلاگ

به گزارش خبرگزاری فارس از اسلامشهر، انوشیروان محسنی بندپی پیش‌از ظهر شنبه در مراسم کلنگ‌زنی مترو اسلامشهر با بیان اینکه عقب ماندگی ۱۱ ساله اجرای مترو اسلامشهر به‌زودی جبران می‌شود، اظهار داشت: فاز ۲ تصفیه‌خانه

اسلامشهر و احداث بیمارستان ۴۰۰ تختخوابی در این شهرستان نیز از پروژه‌های مهم است که در حال حاضر بیمارستان اسلامشهر ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

وی با بیان اینکه مترو اسلامشهر مهم‌ترین طرح حمل‌ونقل این شهرستان است، گفت: اجرای کمربندی شهرستان‌های رباط‌کریم-اسلامشهر و احداث بیمارستان این شهرستان نیز طرح‌های عمرانی مهمی هستند که سعی داریم اعتبار خوبی را برای این طرح‌ها مصوب کنیم.

استاندار تهران با اشاره به دستاوردهای ارزشمند ۴۰ ساله انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: از جمله این دستاوردها در حوزه سلامت می‌توان به شاخص امید به زندگی در ابتدای انقلاب اشاره کرد که بین ۵۴ تا ۵۶ سال بود اما اکنون این شاخص ۷۸ سال رسیده است.

محسنی بندپی یادآور شد: بیش از ۲۲ سال به امید به زندگی مردم افزوده شده که این نشان از شرایط  بسیار خوب سطح زندگی است که پس از انقلاب اسلامی فراهم شده است.

انتهای پیام/الف

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود