بلاگ

تصویب مجدد جریمه مشمولان غایب غیرمنطقی استسردار کمالی رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیرو‌های مسلح در گفتگو با خبرنگار حوزه نظام وظیفه

rel="noopener noreferrer">گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در رابطه با تصویب مجدد طرح جریمه مشمولان غایب اظهار کرد: یکی از اهداف اجرای این قانون، کاهش تعداد مشمولان غایبی بود که سنی از آن‌ها گذشته است.

رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به نتیجه عکس این طرح افزود: تعدادی از مشمولان غایب در زمان تصویب این قانون ۲ میلیون و یکصد هزار نفر بودند و در حال حاضر به ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر رسیده است.

وی بیان کرد: تعداد کسانی که پیش از ۸ سال غیبت دارند و از طرح استفاده می‌کنند، سالانه کمتر از ۱۰۰۰ نفر است، اما هر ساله چند هزار نفر به تعداد غایبان افزوده می‌شود تا بعد از ۸ سال از طرح جریمه استفاده کنند.

سردار کمالی با اشاره به اینکه این طرح باعث کمبود سرباز در یگان‌های نظامی شده است اظهار کرد لذا با کم شدن سرباز فشار زیادی به سربازان در حال خدمت وارد می‌شود و احساس تبعیض و بی عدالتی در بین سربازان رواج یافته و روحیه آن‌ها را تضعیف کرده است.

رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیرو‌های مسلح با اشاره به مخالف بودن کلیه نیرو‌های کارشناس و استدلال قوی با این طرح گفت: این کار دست نیرو‌های مسلح را برای ارائه تسهیلات ازجمله کاهش خدمت گروهی از مشمولان و حتی استمرار وضعیت فعلی بسته است.

وی در پایان بیان کرد: در نتیجه با یک حساب سرانگشتی اجرای این قانون هیچ توجیه منطقی ندارد و بهتر است مدافعان طرح، به نظر کارشناسی نیرو‌های مسلح توجه کنند.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود