بلاگ

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط‌عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران، حسن حنان معاون بازرگانی داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران در نشست کارگروه ملی گندم با اشاره به اقدامات انجام گرفته برای

ورود به فصل خرید 98-97 گفت: نقطه نظرات کارشناسی از استان‌ها و عوامل خرید تضمینی دریافت شده که در حال بررسی آن‌ها هستیم تا دستورالعملِ امسال تدوین و جهت اجرا به مراکز خرید سراسر کشور ابلاغ شود. 

وی افزود:با برنامه‌ریزی‌های خوب به نتایج خوب ملّی خواهیم رسید و با توجه به سطح زیرکشت گندم در سال آینده خرید خوبی خواهیم داشت.

*کمبود اعتبار1600 میلیاردی دولت برای تأمین بودجه خرید تضمینی گندم و یارانه نان

حنان افزود: در صددیم امسال دانه‌های روغنی را هم از طریق سامانه‌ی پهنه‌بندی و سامانه جامع بازرگانی خریداری کنیم تا با تحویل این محصول از کشاورز، به آنان کمک کنیم.

معاون بازرگانی داخلی شرکت گزارشی از عملکرد سال گذشته و اقدامات پشتیبانی انجام گرفته برای آمادگی ورود به فصل خرید پیشِ‌رو ارائه کرد.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود