بلاگ

مینو اصلانی رئیس بسیج جامعه زنان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه زنان و جوانان خبرگزاری فارس، در واکنش به دستگیری بدون اتهام  مرضیه هاشمی (ملانی فرانکلین) خبرنگار پرس تی.وی، توسط ماموران

آمریکایی اظهار داشت: با این رفتار بار دیگر مساله نقض آشکار حقوق بشر در ایالات متحده آمریکا نمایان شد.

وی با اشاره به ادعای ایالات متحده امریکا به حفظ کرامت زنان گفت: استفاده از پوشش  اسلامی و غذای حلال حق طبیعی یک زن ملسمان است که امریکایی‌ها با وجود ادعاهای حقوق بشری این حق را از هاشمی گرفتند.

اصلانی گفت: دستگیری و بدرفتاری و رعایت نکردن کرامت این زن ملسمان از سوی پلیس امریکا موجب جریحه دار شدن احساسات و غیرت  ملت ایران شده است.

رئیس بسیج جامعه زنان خواستار آزادی عاجل این مجری مسلمان شبکه پرس تی. وی شد و  از مسئولان دستگاه دیپلماسی کشور درخواست کرد هرچه سریعتر در مقابل این رفتار واکنش نشان دهند.

وی این اقدام را منش امریکا دانست و گفت: این اقدام باز هم نشان داد شعار آزادی بیان  و حقوق بشری که از سوی مسئولان این کشور تکرار می‌شود یک شعار تو خالی است.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود