بلاگ

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از دانشگاه صنعتی شریف، در این جلسه طرفین ضمن تشریح اقدامات انجام شده در زمینه گسترش همکاری های علمی صنعتی فی مابین دانشگاه

صنعتی شریف و دانشگاه ها و موسسات سوئدی به بررسی راه های تسهیل رفت و آمد نخبگان علمی به منظور حضور در کارگاه ها و سمینارهای علمی، بازدید روسای دانشگاه ها از امکانات یکدیگر و همچنین برگزاری روز علم ایران- سوئد در موسسات طرفین پرداختند.

هلنا سنگلند سفیر سوئد در این جلسه با اشاره به بودجه های دولت سوئد برای تحقیقات و گسترش مناسبات علمی گفت: بدلیل بالاتر بودن سطح ایران از کشورهایی که حمایت مالی نیاز دارند، ایران تحت پوشش بودجه خاص حمایت دولتی قرار نمی گیرد اما بودجه های خاص دانشگاه ها می تواند به محققان و دانشجویان ایرانی تعلق گیرد.

وی افزود: باتوجه به اینکه دانشگاه ها در سوئد از استقلال تصمیم گیری برخوردارند سفارت تنها می تواند نقش تسهیل کننده این روابط را داشته باشد.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود