بلاگ

به گزارش گره بین‌‌الملل خبرگزاری فارس، «محمود الزهار» عضو دفتر سیاسی حماس اعلام کرد دشمن لبنان، سوریه و غزه فقط رژیم اشغالگر صهیونیستی است و طرفی که از مقاومت در این

کشورها حمایت می‌کند، ایران است.

وی در گفت‌وگو با خبرگزاری فلسطینی «شهاب»، گفت: باید روابط خود با ایران، ترکیه و تمام کشورهای عربی و اسلامی را افزایش دهیم. منطقه عربی ایمان دارد رژیم اشغالگر تنها دشمن و خطر حقیقی است و باید طرحی مورد حمایت عربی و فلسطینی برای حمایت و آزادسازی فلسطین اتخاذ شود.

الزهار تأکید کرد: چشم‌های ما به فلسطین است، هر کسی در کنار ما ایستاد، در کنارش می‌ایستیم. باید ائتلافی میان کشورهای حمایت‌کننده از فلسطین شکل بگیرد.

وی در ادامه گفت حماس خواستار آشتی است اما میان برنامه آشتی مورد حمایت گروه‌های فلسطینی و برنامه فعلی برای به زانو در آوردن مقاومت تفاوت وجود دارد. الزهار سپس گفت، اگر «محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان وارد گود انتخابات شود نمره او زیر صفر خواهد بود. او مرتکب جنایت علیه ملت فلسطین شده و مجلس قانونگذاری رأی به سلب صلاحیتش داده است.

محمود الزهار در ادامه اعلام کرد، مصر با کنترل گذرگاه رفح در مرز غزه و مصر توسط حماس و پس از خروج نیروهای تشکیلات خودگردان مخالفتی ندارد.

الزهار چهارشنبه (دیروز) نیز در گفت‌وگویی با «فلسطین الیوم» اعلام کرد از آنجایی که رژیم صهیونیستی بخش‌هایی از لبنان و سوریه و فلسطین را اشغال کرده، هماهنگی میان محور مقاومت برای نبرد با این رژیم ضروری است.

انتهای پیام/ص

 

 

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود