بلاگ

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، یک هیئت از حزب «روسیه واحد» به ریاست «دیمتری ساپلین» عضو مجلس دوما روسیه ظهر امروز پنجشنبه به دیدار بشار اسد رئیس جمهور سوریه رفت.

در این دیدار مسئله روابط سوریه و روسیه و تلاش‌های مربوط به تداوم توسعه آن در زمینه‌های مختلف بحث و بررسی شد.

اسد در جریان این دیدار بر تحکیم  روابط سوریه و روسیه در این مرحله مهم از تاریخ منطقه تأکید کرد.

خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) به نقل از اسد گزارش داد: «فشارها و سیاست‌های برخی از کشورهای غربی علیه روسیه به همراه هر پیروزی که در سوریه علیه تروریستها حاصل می‌شود، بهترین گواه است که جنگ تروریستی علیه ملت سوریه، دیگر فقط محدود به سوریه نیست».

وی همچنین بر اهمیت تداوم همکای و هماهنگی بین طرفین سوری و روس در همه سطوح به ویژه مبارزه با تروریسم و مسائل سیاسی و اقتصادی تأکید کرد.

هیئت روس با اشاره به اهمیت فعالیت مشترک بین مسکو و دمشق برای مقابله با طرحهای برخی از کشورهای غربی، هدف از چنین طرحهایی را تلاشی برای بی‌ثبات کردن کشورهای دانست که با کشورهای غربی تفاوت دارند و به همین دلیل غرب در تلاش است که این کشورها را تضعیف کرده و جوامع را از بین ببرد.

اعضای هیئت روس ضمن ابراز رضایت از سطح همکاری بین دمشق و مسکو، دیدگاه خود را درباره تحولات گذشته و اقداماتی که می‌توان در حال حاضر برای پیشرفت انجام داد، مطرح کردند.

انتهای پیام/ص

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود