بلاگ

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، حساب کاربری «العهد الجدید» در شبکه اجتماعی «توییتر» مدعی شد که ولی‌عهد سعودی برادر کوچکترش را تحت بازداشت خانگی قرار داده است. 

13971027000412 Test PhotoN

 

العهد

الجدید بامداد امروز پنجشنبه نوشت: منابع به ما گفتند، محمد بن سلمان، برادرش بندر بن سلمان را بازداشت کرده و نزد مادرش «فهده آل حثلین» فرستاده که او نیز مدت‌هاست به دستور محمد در کاخ شاهزاده سلطان در «أبها» محبوس شده است.

این خبر العهد الجدید را حساب کاربری «مجتهد» معروف به افشاگر خاندان سعودی نیز باز نشر کرده است.

13971027000411 Test PhotoN

 

بندر، برادر تنی محمد بن سلمان و پسر پنجم سلمان از همسرش فهده است. محمد بن سلمان، ولی‌عهد، پسر بزرگ سلمان از شش پسر فهده است.

بندر عکاس (مستند) است و تاکنون کمتر ذکری از او در اخبار یا فعالیت‌های سیاسی کشورش به میان آمده است.

تاکنون چندین بار نیز شایعات در خصوص بازداشت خانگی مادر محمد بن سلمان منتشر شده است.

اندکی قبل از آغاز سفر چند روزه محمد بن سلمان به آمریکا در سال 2018، شبکه آمریکایی «ان.بی.سی» فاش کرد، شاهزاده‌ای که خود را پیشگام اصلاحات کشورش نشان می‌دهد و اجازه داده تا زنان رانندگی کنند یا در کنسرت‌های موسیقی حاضر شوند، مادرش را طی دو سال گذشته از پدرش دور نگاه داشته و اجازه دیدار این دو را نداده است. 

ان.بی.سی گزارش کرده بود که این اطلاعات را از چهارده مسئول آمریکایی که برخی از آنان هنوز در مناصب خود هستند، کسب کرده و طی دو سال گذشته اجازه دیدار فهده با سلمان را نداده است.

ان.بی.سی تأکید کرده بود که «مرد دوم هرم قدرت عربستان سعودی و حاکم عملی کشورش، مادرش را بدون اطلاع پدرش برای مدتی در حبس خانگی قرار داده است».

انتهای پیام/ص 

 

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود