بلاگ

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «علی عبدالکریم علی» سفیر سوریه در لبنان اعلام کرد این کشور دعوتی رسمی (از طرف لبنان) برای شرکت در نشست بیروت دریافت کرده اما در

آن شرکت نخواهد کرد. 

بر اساس گزارش شبکه «المیادین»، وی گفت: طبیعی است که از شرکت در این نشست عذر بخواهیم زیرا اتحادیه عرب هنوز از اشتباهی که در حق دمشق انجام داده، برنگشته است.

علی عبدالکریم علی ادامه داد سوریه بر حفظ حاکمیت و منافع خود اصرار دارد، زمانی که برادران (کشورهای عربی) مواضع خود را تغییر دادند (به رابطه با آنها) نیز مُصر خواهد بود.

وی تصریح کرد: دمشق از دستاوردهای خود و سقوط محاسبات کشورهای عربی و غربی که علیه سوریه جنگ به راه انداختند، شادمان است. ما مطمئن هستیم که صاحبان این محاسبات اشتباه در وهله اول برای منافع خود به دنبال راه خروج‌هایی خواهند بود. سوریه از لحاظ سیاسی، نظامی و دیپلماتیک پیروز شده است.

هفته اخیر اختلاف‌نظرها میان احزاب مختلف لبنان برای دعوت از سوریه جهت شرکت در نشست اقتصادی اتحادیه عرب در بیروت بالا گرفته بود.

نشست اقتصادی اتحادیه عرب که روزهای 19 و 20 ژانویه (29 و 30 دی) در بیروت برگزار می‌شود، عاملی مهم در تقویت روابط سیاسی و اقتصادی میان لبنان و کشورهای عربی به شمار می‌رود .

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود