بلاگ

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، فلایت رادار (وب‌سایت اینترنتی سوئدی که موقعیت پروازهای مسافربری را به صورت زنده و روی نقشه نمایش می‌دهد) از مسیر یک هواپیمای اختصاصی از شهر

ابوظبی، پایتخت امارات عربی متحده به سرزمین‌ اشغالی فلسطین با عبور از آسمان عربستان سعودی خبر داد.

یک روزنامه‌نگار صهیونیست نیز روز چهارشنبه در سایت توئیتر نوشت: یک پرواز بسیار جالب از خلیج (فارس): یک جت خصوصی (9H-VCL) که به طور مستقیم از ابوظبی به اسرائیل می‌رسد (بدون توقف در اَمان).  او یک عکس از سفر را هم به آن پیوست کرده است.

منطقه در مدت اخیر شاهد همسویی بی‌سابقه امارات عربی متحده با رژیم صهیونیستی است. به عقیده ناظران سیاسی، امارات در مسیر عادی‌سازی آشکار با رژیم اشغالگر پیش می‌رود.

گزارش های متعددی نیز از سفرهای محرمانه و ملاقات‌هایی بین مقامات صهیونیست با اماراتی‌ها خبر می‌دهد. اخیرا به بهانه مسابقات ورزشی نیز برخی تیم‌های اسرائیلی در ابوظبی حاضر شدند و یک وزیر این رژیم نیز به امارات سفر کرد.

انتهای پیام/ص

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود