بلاگ

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر محمد حسین دادرس جانشین فرمانده کل ارتش در دومین گردهمایی بسیجیان کوی های سازمان با رویکرد فضای مجازی

که در مرکز پشتیبانی شهید فیض‌الله امانی برگزار شد، گفت: حضور بسیجیان برای صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی در فضای مجازی امری حیاتی و مهم است.

وی افزود: امروز دشمن از طریق فضای مجازی می خواهد محیط را غبارآلود و غیر شفاف کند، تا جای حق و باطل با یکدیگر عوض شود؛ چراکه در این محیط دشمن می تواند اولا ارزش ها و در مرحله بعدی نظام را به طور کلی تغییر دهد.

امیر دادرس، بصیرت را یکی از مهم‌ترین راهکارهای مقابله با ترفندهای دشمن در عرصه فضای مجازی عنوان کرد و افزود: ما با داشتن بصیرت می توانیم با چشم بینا حقیقت را از میان گرد و غباری که دشمن ایجاد کرده دریابیم و در مسیر صحیح گام برداریم.

جانشین فرمانده کل ارتش تصریح کرد: بصیرت یعنی اینکه ما فهم درستی از مسائل داشته باشیم؛ لذا اگر فهم سیاسی و دینی مناسبی نداشته باشیم امکان دارد به اسم دین حتی مسیر را نیز اشتباه برویم.

امیر با تاکید بر اینکه ما اگر بصیرت داشته باشیم در هیچ عرصه ای اجازه قدرت‌نمایی به دشمن را نخواهیم داد، تصریح کرد: بصیرت می تواند ما را در مقابله با دشمن در فضای مجازی بدون اینکه تحت تاثیر القائات آنان قرار بگیریم، واکسینه کند.

وی دشمن شناسی را یکی از پارامترهای بصیرت عنوان کرد و افزود: ما باید آگاهانه در عرصه فضای مجازی حضور پیدا کنیم و توانمندی های خود را در حوزه دینی، اعتقادی، سیاسی و اقتصادی ارتقا دهیم.

جانشین فرمانده کل ارتش با تاکید بر اینکه باید با تخصص وارد فضای مجازی شویم، گفت: اگر در این حوزه به خوبی و با تخصص و معلومات روز وارد نشویم بیش از آنکه بخواهیم تاثیرگذار باشیم، تاثیرپذیر خواهیم بود و این همان چیزی است که دشمنان می‌خواهند.

وی تصریح کرد: دشمن هنگامی که میلیاردها دلار برای این فضا خرج می کند، یعنی برای تخریب اذهان و افکار عمومی برنامه دارد؛ لذا اگر سواد رسانه ای و علم این حوزه را نداشته باشیم، صد درصد تحت تاثیر خواهیم بود.

امیر دادرس خاطرنشان کرد: امروز دشمن حتی در حوزه جنگ سخت هم با مبانی نرم افزاری مدیریت شده پیش می‌رود؛ لذا باید با حضور عالمانه، دشمن را مأیوس و دوستان را امیدوار کرد.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود