بلاگ

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، حجت الاسلام سیدمحمود علوی صبح امروز در جلسه شورای اداری استان اظهار کرد: همدلی و همگرایی کنونی بین دستگاه‌های امنیتی با وجود اینکه دشمنان اسلام

توطئه‌های بسیاری برای آسیب به کشور تدارک دیده بودند کم‌نظیر بوده ؛‌هر چند که همه توطئه‌های استکبار همواره نقش بر آب شده است.

وی بیان کرد: هم‌اکنون تمامی اشرار و ضد انقلاب، توان خود را برای انجام اقدامات ضد امنیتی در کشور بسیج کرده اما بسیاری از  اقدامات آنان خنثی شده است.

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه دین مبین اسلام، امنیت، معیشت، کرامت و عدالت را برای همه افراد جامعه اسلامی می‌داند، گفت: این امر در سیره بزرگان دین در برهه‌های مختلف مورد توجه قرار گرفته است.

وی در ادامه بیان کرد:  چنانچه براساس آموزه‌های اسلامی وارد این عرصه شده و وحدت و همدلی خود را ارتقاء بخشیم، می‌توان ضمن پشت سر گذاشتن تحریم‌ها، دشمن را در این عرصه نیز ناکام گذاشت.

علوی به مرزی بودن آذربایجان‌غربی اشاره کرد و افزود: با توجه به همسایگی استان با سه کشور، بنابراین استفاده از ظرفیت بازارچه‌های مرزی ضروری بوده هر چند که در دولت نیز به این امر توجه ویژه شده است.

انتهای پیام/خ

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود