بلاگ

ماجرای حضور همزمان یک کارشناس در دو برنامه زنده + فیلمبه گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، به تازگی انتشار یک ویدئو در رسانه‌های معاند و

برخی رسانه‌های داخلی با حاشیه‌هایی همراه بوده است. در این ویدئو ادعا می‌شود یک کارشناس به طور همزمان در دو شبکه تلویزیونی در حال صحبت کردن است، اما واقعیت ماجرا چیز دیگری است.

ماجرای این ویدئو در تاریخ ۲۵ دی بین ساعت ۱۷:۱۵ تا ۱۷:۳۰ اتفاق افتاده است و برخلاف ادعای آن ویدئو دو کارشناس کاملاً متفاوت به نام‌های سالار درشکی در شبکه یک و امیرحسین شاهانی در شبکه دو حضور داشته‌اند که در ادامه می توانید فیلم ادعایی دروغ پردازان به همراه تصاویر باکیفیت کارشناسان در دو برنامه را مشاهده کنید.

نکته مهم این است که رسانه‌های معاند و برخی همراهان آنها در داخل کشور اقدام به نشر مطالب کذب و مغرضانه می‌کنند. باید دید افراد پشت پرده این هجمه‌ها علیه صدا و سیما چه اهدافی در سر دارند؟

همچنین باید گفت باز نشر این گونه هجمه ها در برخی رسانه های داخلی بدون تحقیق و به صورت عجولانه جای بسی تاسف است!


بیشتر بخوانید: توهین وقیحانه کارشناس من و تو به مردم بلوچ + فیلم


انتهای پیام/

اشتباه رسانه ها و هجمه علیه صدا و سیما

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود