بلاگ

امروز در عرصه فضای مجازی، سومارها، خرمشهر‌ها و مهران‌ها در محاصره استفرمانده کل ارتش گفت: امروز در عرصه فضای مجازی، سومارها، خرمشهر‌ها و مهران‌ها در محاصره است

و حتی بیم سقوط می‌رود.

به گزارشحوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در گردهمایی بسیجیان کوی‌های سازمانی آجا که در مرکز پشتیبانی و آموزش نیروی زمینی ارتش برگزار شد، با اشاره به سانحه هوایی هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ نیروی هوایی اظهار کرد: ما امروز داغدار شهادت همرزمانمان در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران هستیم که برای خدمت به مردم جان خود را فدا کردند.

وی در ادامه با اشاره به جنگ تحمیلی هشت ساله استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی، گفت: سال ۵۹ انقلاب اسلامی ایران با هجوم ناجوانمردانه دشمن روبه‌رو شد. دشمنان تا هفت کیلومتری اهواز و نزدیکی قصر شیرین آمدند و بخش قابل توجهی از کشور را اشغال کرد.

موسوی ادامه داد: ارتش و سپاه مقابل دشمن ایستادند و توانستند دشمن را متوقف کنند و اینجا بود که نقش امام خمینی (ره) شکل گرفت، ایشان مردم را به مقابله با دشمن فرا خواند و بسیج مردمی به میدان مقابله با دشمن آمد، مردم ندای رهبر انقلاب را لبیک گفتند و همه از زن و مرد به میدان آمدند و دست در دست ارتش و سپاه دشمن تا دندان مسلح مورد حمایت آمریکا و استکبار جهانی را از کشور بیرون راندن و پشت دشمن را به خاک رساندند.

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه دشمنان مسیر مقابله با انقلاب را تغییر داده و به میدان جنگ نرم و نیمه سخت در عرصه فضای مجازی آمده است، افزود: اگرچه دشمن با تمام توان در عرصه فضای مجازی به میدان آمده است، اما واقعیت این است که مردم ما همچون جنگ تحمیلی به میدان مقابله با دشمن در عرصه جنگ نرم نیامده‌اند.

وی در ادامه تصریح کرد:‌ امروز در عرصه فضای مجازی، سومارها، خرمشهر‌ها و مهران‌ها در محاصره است و حتی بیم سقوط می‌رود؛ پس ای لشکر صاحب الزمان (عج) آماده باشید.

فرمانده کل ارتش خاطرنشان کرد: ما باید با پیروی از شهدا و رزمندگان که دشمن را از کشور بیرون راندند، دشمن را در فضای مجازی از مرز‌های فکری، عقیدتی و فرهنگی خود بیرون برانیم؛ ملت ما این توان را دارد. ما ملتی هستیم که در مقابل استکبار با تمام توان ایستادیم و آن‌ها را شکست دادیم.

موسوی در ادامه تأکید کرد: همان‌گونه که دشمن را در عرصه جنگ نظامی شکست دادیم و مرز‌های جبهه مقاومت امروز تا سرزمین‌های اشغالی گسترش یافته و موجب بیم و هراس رژیم صهیونیستی شده است، اگر با تمام توان و اعتقاد راسخ به میدان بیاییم، می‌توانیم دشمن را در عرصه جنگ نرم نیز شکست دهیم.

این مقام عالی‌رتبه نظامی، فضای مجازی را بسیار گسترده و پیچیده دانست و گفت: دشمنان اسلام، انقلاب اسلامی و ولایت فقیه را هدف قرار داده‌اند تا در موفقیت و کارآمدی آن‌ها شبهه ایجاد کنند.

فرمانده کل ارتش دفاع از اسلام، دفاع از ولایت فقیه، انقلاب اسلامی و دفاع از مقام معظم رهبری را برای همه امری لازم و آتش به اختیار دانست و گفت: دشمنان شاید شبهه‌ای ایجاد کنند که در ظاهر پاسخ به آن دشوار باشد، اما مکتب عاشورا راه را به ما نشان داد. «اگر دست‌های ما را قطع کنید، باز هم دست از دین برنمی‌داریم»؛ این حرفی است که همه ما باید بزنیم که اگر مشکلی وجود داشته باشد و یا دست ما را قطع کنند، دست از دین و انقلاب اسلامی برنخواهیم داشت.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود