بلاگ

به گزارش خبرگزاری فارس از ری، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران در همایش شورای آموزش‌وپرورش شهرستان‌های استان تهران که در سالن ولایت اداره کل آموزش‌وپرورش شهرستان‌های استان تهران برگزار شد، اظهار

داشت: از همه کسانی که در اهداف و پیش برد برنامه‌های آموزش‌وپرورش تلاش کردند و این مقام را کسب کردند تشکر می‌کنم.

وی تصریح کرد: واقعیت این است که اگر توسعه را هدف مطلوب بدانیم و ابعاد توسعه شرایطی را فراهم می‌کند تا مردم از این توسعه بهره‌مند شوند.

استاندار تهران ادامه داد: دانش و دانایی مهمترین اصل توسعه هستند و هر پیشرفتی که می‌بینید حاصل زحمات و تلاش دانش و دانایی نظام آموزش‌وپرورش است.

محسنی بندپی تصریح کرد: آموزش‌وپرورش بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری دارای جایگاه ویژه است و شکل‌گیری شخصیت دانش آموزان در مدارس ابتدایی صورت می‌گیرد و دنیا به این نتیجه مهم رسیده و تعلیم و تربیت در همین محور است و باید به تربیت بچه‌ها را مدنظر قرار دهیم و زیستن مناسب را به دانش آموزان آموزش دهیم.

وی گفت: علت پیشرفت کشور ژاپن تقویت نیروی کار و رسیدگی و تقویت دوچندان نظام آموزش‌وپرورش بوده و در مدارس دانش آموزان را با واقعیت‌های زندگی آشنا می‌کردند و زیرساخت‌های را در کشور خود آماده کردند و در حال حاضر اگر زلزله بیش از ۷ ریشتر بیاید هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

استاندار تهران بیان کرد: مهمترین رکن پیشرفت هر جامعه نیروی انسانی است، دشمنان نظام از پیشرفت و ترقی ملت ایران ترس دارد چراکه با پیشرفت و توسعه بر مشکلات غلبه کرده‌ایم.

محسنی بندپی در این همایش شوراهای آموزش‌وپرورش گفت: باید اقدامات مناسب در خصوص آموزش‌وپرورش انجام دهیم و با مسؤولانی که رسالت آموزش را نادیده می‌گیرند باید برخورد کنیم.

وی با بیان اینکه در شهرستان‌های استان تهران بیش از ۱۰۰۰ کلاس مشکل گرمایشی دارد، یادآور شد: رسیدگی به این موارد را به تعویق نیاندازیم چراکه زمانی دچار حادثه خواهیم شد و زمان جبران از دست خواهد رفت.

استاندار تهران افزود: باید برنامه ویژه در نظام آموزش‌وپرورش تدارک ببینم از اقدامات و روش‌های تکراری خودداری کنیم و روش‌های نوین را جایگزین آموزش کنیم.

محسنی بندپی خاطرنشان کرد: در چند سال گذشته اداره کل آموزش‌وپرورش حائز رتبه‌های برتر شدند و بی‌شک برنامه‌های خوبی در شهرستان‌های استان تهران در حال شکل گرفتن است.

انتهای پیام/ن

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود