بلاگ

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، عبدالله مومنی از اعضای دفتر تحکیم وحدت در سال ۷۸، روز گذشته با انتشار توئیتی مدعی شد که در روز ۲۳ تیر ۷۸زاکانی سخنران تجمع

دانشجویان نبوده و با او در سفر مکه حضور داشته است.

13971027000499 Test NewPhotoFree

پس از این توئیت، علیرضا زاکانی در تذکری به عبدالله مومنی، نوشت: «آقای عبدالله مومنی، ادعای بنده را به سخنرانی در ۲۳ تیر ۱۳۷۸ دروغ دانسته و گفته که ما با هم در سفر بودیم. ایشان با برخی دوستان تشکل ها در سفر عمره بودند ولی من بعلت اتفاقات ۱۸ تیر نرفتم و در ۲۳ تیر ۷۸ قبل از آقای روحانی سخنرانی کردم. آقای مومنی، مردانه اشتباهتان را جبران کنید.»

همچنین سید نظام الدین موسوی از اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه تهران در سال ۷۸ نیز در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس و در واکنش به این ادعا، تصریح کرد: مجری مراسم 23 تیر بنده بودم و سخنران اول مراسم نیز دکتر زاکانی بود که طی سخنانی از منظر دانشجویان ابعاد مختلف حوادث آن چند روز را مورد تحلیل قرار داد. سخنران بعدی نیز حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور کنونی بود که در آن مقطع دبیر شورای عالی امنیت ملی بود و در سخنان خود ضمن تفکیک بین دانشجویان و اغتشاشگران، بر ضرورت مقابله و برخورد جدی با آشوبگران تاکید کرد.

پس از این واکنش ها، عبدالله مومنی در توئیتر خود، نوشت: «در طول عمرم دروغی سیاسی نگفته ام ؛خوشحال میشم که شکسته بشوم واصرار بر ناراست را ادامه ندهم با خواندن توئیت آقای زاکانی من رسما ازایشون وازهمه مخاطبین عذرخواهی میکنم و حمل بر صحت ادعای آقای زاکانی می ذارم. آقای زاکانی بذارید به حساب ۹ماه انفرادی وآلزایمر ولپهای گل انداخته ما ؟!»

13971027000503 Test NewPhotoFree

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود