بلاگ

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در دوشنبه، «قربانقلی بردی محمد اف» رئیس جمهور ترکمنستان در نشستی از فعالیت‌های اقتصادی شرکای ژاپنی این کشور استقبال کرد.

بردی محمد اف با صدور دستورهای

مرتبط به روسای نهادهای مربوطه این کشور خواستار توسعه بیشتر همکاری‌های اقتصادی میان 2 کشور و فعالیت‌های سرمایه گذاری شد که عرصه‌های نفت، گاز و صنعت، ساختارهای مالی و بانکی، تجارت کوچک و متوسط، علوم و آموزش و پرورش در اولویت آن است.

بنابر این گزارش، «یاچی کابایاشی» رئیس کمیته مشترک همکاری‌های اقتصادی ژاپن و ترکمنستان و همزمان رئیس «شرکت ایتاچو» قصد دارد در آینده نزدیک به ترکمنستان سفر کند.

در سفر هیات دولت ترکمنستان به ژاپن در سال گذشته میلادی میان 2 کشور 8 سند مختلف در زمینه اجرای پروژه‌های جدید مشترک از جمله ساخت کارخانه تولید آمونیاک و کاربید، پردازش گاز طبیعی و تولید بنزین، کارگاه تولید کودهای فسفات به امضا رسید.

ژاپن تاکنون پروژه‌های بزرگی را در قلمرو ترکمنستان اجرا کرده که ساخت کارخانه تولید آمونیاک و کاربید در «ماری»، مجتمع‌های صنعتی در ولایت «بالکین» در زمینه تولید پلی‌اتیلن در مجتمع کارخانه نفت و گاز «ترکمن‌باشی»، تولید کود اوره در «قره بغاز» و کارخانه تولید پلی اتیلن و پروپیلن در «کیانلی» از آن جمله است.

انتهای پیام/ح

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود