بلاگ
563b754480

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، صبح امروز (شنبه) در پی انفجاری شدید در یک نانوایی واقع در مرکز پاریس چندین نفر زخمی شدند.

بنابر گزارش خبرگزاری رویترز، عامل این انفجار

نشت گاز بوده است و باعث شد که چندین دستگاه خودرو‌ واژگون شده و آسیب ببینند.

563b754480

 

شاهدان عینی گفته‌اند، پیش از اینکه نیروهای امدادی برسند، از آپارتمان‌های بالای نانوایی صدای جیغ و فریاد شنیده‌اند. آتش‌نشانان افراد زخمی را از  ساختمان محل وقوع این حادثه بیرون کشیدند و دیگر ساکنین را تخلیه کردند.

در نخستین دقایق پس از این حادثه، برخی منابع شمار مجروحان حادثه انفجار در پاریس را حدود ۲۰ نفر عنوان کردند. وزیر کشور فرانسه هم این خبر را تائید کرد و افزود که امکان دارد شمار قربانیان افزایش یابد.

همچنین سخنگوی آتش نشانی فرانسه از افزایش شمار مجروحان انفجار نانوایی در پاریس به 36 نفر خبر داد. حال 12 نفر وخیم گزارش شده است.

پس از گذشت چندین ساعت از حادثه انفجار در این نانوایی که در ساعت 9 صبح به وقت محلی رخ داده است، وزیر کشور فرانسه رسما اعلام کرد که بر اثر این حادثه حداقل 4 نفر کشته و حدود 47 نفر مجروح شدند. دو نفر از افرادی که کشاته شده اند از ماموران امداد و نجات سازمان آتش نشانی این کشور هستند. 

انتهای‌پیام/م

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود