بلاگ

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «گادی آیزنکوت» رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی روز یکشنبه با انتقاد غیرمسقیم از سخنان «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره برعهده گرفتن مسئولیت

حمله موشکی دو شب پیش به دمشق گفت که حملات اسرائیل به سوریه باید مبهم باقی بماند.

وی که با رادیو ارتش رژیم صهیونیستی مصاحبه می‌کرد، افزود: «ما به هزاران هدف بدون آنکه مسئولیت آن را قبول کنیم حمله کرده‌ایم.»

بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز در سخنانی گفت که ارتش این رژیم بامداد شنبه گذشته به اهدافی در خاک سوریه حمله کرده است.

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد که هدف از این حمله، یک انبار تسلیحات ایرانی در فرودگاه بین‌المللی دمشق بوده است.

پیش از این نیز آیزنکوت در مصاحبه با نیویورک‌تایمز گفته بود که در دوران وی، نیروهای هوایی این رژیم بارها حملاتی را علیه سوریه و لبنان انجام داده‌اند.

دفاع از برجام

با وجود مخالفت‌های علنی نتانیاهو با توافق هسته‌ای سال ۲۰۱۵ گروه ۱+۵ و ایران، آیزنکوت در بخشی از مصاحبه‌اش، به دفاع از این توافق پرداخت.

وی که روزهای پایانی حضور در رأس نیروهای مسلح رژیم صهیونیستی را سپری می‌کند، در مورد توافق هسته‌ای گفت: «برجام به ما اجازه داد که روی تهدیدات دیگر سرمایه‌گذاری کنیم. مواردی مانند حضور ایران در سوریه، حزب‌الله و همچنین حماس.»

این در حالی است که نتانیاهو بارها توافق هسته‌ای با ایران را بدترین توافق و اشتباهی تاریخی توصیف کرده است. پس از خروج آمریکا از این توافق، نتانیاهو به تمجید از «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا پرداخت و گفت چنین توافقی نباید از اول منعقد می‌شد.

انتهای پیام/.

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود