بلاگ

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «ایمن سوسان» معاون وزیر خارجه سوریه گفت که «گیر پدرسون» نماینده جدید سازمان ملل در امور سوریه به زودی به دمشق سفر خواهد کرد.

به

گزارش اسپوتنیک، سوسان روز یکشنبه در یک نشست خبری اعلام کرده بود که دمشق از همان ابتدا از انتخاب پدرسون به عنوان نماینده جدید سازمان ملل استقبال کرده است و حالا قرار است به زودی به سوریه سفر کند.

معاون وزیر خارجه سوریه تاکید کرد که «از همینجا، آمادگی خود برای همکاری با او را اعلام می‌کنیم و امیدواریم، آنچه که اسلاف او نتوانسته‌اند انجام دهند، محقق کند.»

پدرسون یک دیپلمات نروژی دو رگه است که ۶۳ سال سن دارد. او تاکنون سمت‌های مختلفی را در سازمان ملل و مناصبی که کشورش برایش تعیین کرده بودند، بر عهده داشته است که در آخرین مورد آن، به عنوان سفیر نروژ در چین فعالیت می‌کرد.

استیفان دی میستورا نماینده قبلی سازمان ملل در امور سوریه در اکتبر گذشته اعلام کرده بود که پایان نوامبر گذشته از سمتش کناره می‌کند.

انتهای پیام/ح

 

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود