بلاگ

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس عباسعلی اسلامی رئیس هیئت مدیر اتحادیه صادرکننده فراورده های نفتی هدف از برگزاری سیزدهمین همایش سالانه اتحادیه صادرکنندگان فراورده های نفتی را بررسی روند صنعت نفت

و گاز چالش‌ها و دستاوردهای آن عنوان کرد و افزود: امسال برای همایش شعار توسعه صادرات قانون محور و بدون رانت انتخاب شد که تحقق آن می تواند بخش اعظمی از مشکلات امروز ما را برطرف کند.

عباسعلی اسلامی با انتقاد از­ برخی سیاست های دو سال اخیر دولت که باعث ایجاد رانت در عرصه اقتصاد کشور­ شده است گفت: انتظار داریم دولت با استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد و همچنین تبیین سیاست ها و تدوین برنامه های راهبردی و دراز مدت اقدامات موثری در جهت حل این­ معضل بردارد.

وی عدم دخالت دولت در حوزه پولی و بانکی اتخاذ سیاست های انقباضی در بودجه و رعایت انصاف در واگذاری های اصل 44 را از مهمترین اقدامات دولت برای کوتاه کردن دست رانتخواران از اقتصاد و حرکت بر پایه قانون دانست و افزود: توسعه صنایع پایین دستی و شفاف و با تدبیر عمل کردن در حوزه ارز و بورس ضمن ساده سازی و تسریع در فرایند تجارت فضای مناسب و مطمئنی برای کسب و کار و سرمایه در اقتصاد ملی فرآهم می آورد.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود