بلاگ

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس نشست شورای عالی کار امروز با موضوع بررسی افزایش حق مسکن کارگران برگزار شد.
علی خدایی نماینده کارگری در شورای عالی کار درباره جزئیات

این نشست به خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس گفت: در این نشست نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت نظرات خود را درباره افزایش حق مسکن کارگران مطرح کردند اما به جمع بندی نهایی نرسیدند.
وی درباره اعداد و ارقام مد نظر درباره افزایش حق مسکن کارگران گفت: نمی‌توانم درباره اعداد و ارقام تا رسیدن به نتیجه نهایی اظهارنظر کنم.
خدایی تاکید کرد:  درباره حق مسکن کارگران مقرر شد که یک نشست محدودتر فردا برگزار شود و نشست شورای عالی کار نیز مجدداً هفته آینده برای بررسی این موضوع برگزار شود.
نماینده کارگران گفت: در این زمینه متاسفانه امروز توافق حاصل نشد و امیدواریم در نشست فردا بتوانیم به اعداد و ارقام درباره میزان افزایش حق مسکن کارگران برسیم.
وی در پاسخ به این سوال که آیا بحث افزایش دستمزد و جبران کاهش قدرت خرید کارگران که مقرر بود در نشست شورای عالی کار مورد بررسی قرار گیرد در این نشست مطرح شد یا خیر گفت: این موضوع نیز یکی از مطالبات کارگران امیدواریم در جلسات آینده شورای عالی کار این موضوع نیز مورد بررسی قرار گیرد.

به گفته وی یکی دیگر از دستور جلسات امروز نشست شورای عالی کار، آیین‌نامه دادرسی الکترونیکی بود که به نتیجه رسید. 

انتهای پیام/آ
 

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود