بلاگ

 گزارش خبرگزاری فارس، در چارچوب مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا و در دور دوم از ساعت 17 عمان و ژاپن در ورزشگاه زاید به مصاف هم رفتند.

ژاپن در نهایت در

این دیدار با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید و نام خود را در جمع 16 تیم پایانی ثبت کرد.

عمان صفر - ژاپن یک

برای ژاپن گنکی هاراگوچی 28 از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد.

بر اخلاف انتظار عمان تا 20 دقیقه اول بازی خوبی مقابل ژاپن به نمایش گذاشت و در ادامه ژاپن برای رسیدن به گل تلاش بیشتری از خود نشان دادند و توانست در دقیقه 28 دروازه عمان را از روی نقطه پنالتی باز کند. در ادامه تا شنیده شدن صدای سوت پایان نیمه اول ژاپن مالک توپ و میدان بود.

در دقیقه 45 داور در حالی که مدافع ژاپن به وضوح توپ را با دست کنترل کرد به جای اعلام پنالتی به نفع عمان، نقطه کرنر را نشان داد.

در نیمه دوم ژاپن با توجه به گل زده سعی در کنترل بازی داشت و با بازی تمرکزی و پاس‌های با حوصله عزم دروازه عمان را می‌کرد.گرچه عمان هم حریف دست و پا بسته‌ای نبود و موقعیت نصف و نیمه‌ای روی دروازه چشم بادامی‌ها طرح ریزی می‌کرد اما موفق به گشودن دروازه ژاپن نشد.

انتهای پیام/ک

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود