بلاگ

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، منوچهر منطقی دبیر ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل

و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در خصوص ضرورت تحقق سرمایه گذاری خطرپذیر در صنعت هوافضا، گفت: صنعت هوافضا یکی از پر مخاطره ترین صنایع از نظر سرمایه گذاری است به همین دلیل سرمایه گذاران چندان رغبتی به سرمایه گذاری در این بخش ندارند.

وی افزود: گاهی قبول این مخاطرات توسط خود شرکت ها امکان‌پذیر نیست به همین دلیل باید در این صنعت به دنبال توسعه سرمایه گذاری های خطرپذیر باشیم.

به گفته منطقی، اگر بتوانیم سرمایه گذاران را به سمت صنعت هوافضا جذب کنیم، توسعه این صنعت روند رو به رشدی خواهد گرفت؛ زیرا بخش دولتی به تنهایی نمی تواند در این صنعت نقش ایفا کند.

وی همچنین تصریح کرد: جوانان و شرکت های دانش بنیانی در کشور هستند که می توانند در این زمینه فعالیت های خوبی داشته باشند؛ به همین دلیل باید از طریق ارائه سهام و کمک‌های مدیریتی، از شرکت‌های جوان، کوچک و دارای آتیه اقتصادی در این حوزه حمایت کنیم.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود