بلاگ

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، به دنبال ثبت سوژه چرا گاز به شهر زاهدان نرسیده در سامانه فارس من خبرنگار فارس در زاهدان موضوع را مسؤول مربوطه پیگیری کرد.

سرپرست

شرکت گاز سیستان و بلوچستان در این زمینه اظهار کرد: در خصوص حادثه دلخراش آتش سوزی به استحضار می رساند شرکت ملی گاز ایران مطابق با قانون هر ساله از محل عوارض گازرسانی وجوهی به وزارت آموزش و پرورش جهت نوسازی و تجهیز مدارس به سامانه های گرمایشی پرداخت می نماید.

رضا پنجابی افزود: هر سوختی قطعا رعایت موارد ایمنی خاص خویش را طلبیده و این تصور که گاز طبیعی عاری از خطر بوده تصور نادرستی است، این شرکت در راستای انجام مسئولیت اجتماعی در مدارس سطح شهر زاهدان و ایرانشهر با حضور در مدارس مبادرت به آموزش و اقدامات مرتبط با نشت گازو آشنایی دانش آموزان با خطرات این نعمت الهی و بالطبع آن توزیع کتب و دفترچه های ایمنی در سطح مدارس، نصب بروشورهای ایمنی در سطح مدارس، مساجد و .. کرده است.

وی گفت: همچنین نسبت به شناسایی مدارس در مناطق گازدار ( سبز) و نسبت به پیگیری موضوع جهت آماده سازی شبکه داخلی گاز مدارس از سوی مسؤولان ذیربط استانی جهت بهره مندی از گاز اقدام کرده است.

انتهای پیام/ر

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود