بلاگ

مهر ۹۹ پلاسکو به بهره برداری می‌رسدبه گزارش خبرنگار مسکنگروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، حسن کاری رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان در آیین تجلیل از

منتخبان مسابقه طراحی پلاسکو نو با بیان اینکه رئیس بنیاد مستضعفان سال ۹۵ وعده ساخت دو ساله ساختمان جدید را داد، گفت: بنیاد پیگیر اخذ مجوز ساخت پلاسکو بود، اما شهرداری محدودیت طرح تفصیلی منطقه داشت و اجازه ساخت بیشتر از ۷ طبقه نمی‌داد، میراث فرهنگی هم به دلیل وجود مدرسه ژاندارک بیشتر از ۴ طبقه مجوز نمی‌داد.

وی افزود: جلسات متعددی برگزار و در اواخر پاییز ۹۶ شهرداری تهران و بنیاد مستضعفان با احداث ساختمان ۱۰ طبقه موافقت کردند، اما میراث فرهنگی این توافق را تأیید نکرد.

کاری اظهار کرد: موضوع به استانداری تهران کشیده شد و استانداری مدیریت را بر عهده گرفت، جلسات مکرر بین نهاد‌های ذیربط برگزار شد و بالاخره ۲۲ اردیبهشت ماه ۹۷ بین شهرداری تهران، بنیاد مستضعفان، سازمان میراث فرهنگی و کسبه پلاسکو توافق ساخت پلاسکوی جدید انجام شد.


بیشتر بخوانید: ساخت پلاسکو ۲۰ طبقه تا شهریور ۹۹


وی افزود: مقرر شد ساختمان شمالی ۵ طبقه توسط کسبه مقاوم‌سازی شود و برج پلاسکو هم با همان سطح و سطوح و طبقات در دو سال توسط بنیاد ساخته شود.

رئیس سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان بیان کرد: ۲۷ شهریور ۹۷ شورای تأمین استان این توافق را تصویب کرد و ۳۱ شهریور ۹۷ کمیسیون ماده پنج آن تصویب شد و در نهایت مقرر شد، از اول مهر ماه پروژه آغاز شود که گودبرداری در این حوزه آغاز شد.

کاری افزود: امسال عملیات گودبرداری پلاسکوی جدید تمام می‌شود، فونداسیون را هم می‌سازیم و اوایل سال ۹۸ قرارداد اسکله را منعقد می‌کنیم و نصب اسکله آغاز خواهد شد و تلاش می‌کنیم مهر ۹۹ پلاسکوی جدید به کسبه تحویل شود.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود