بلاگ
D09191baa6

شاخص بورس با افت ۳۱ واحدی کار خود را آغاز کردبه گزارش خبرنگار بورس، بانک و بیمه گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، شاخص بورس و اوراق بهادار

در آغاز معاملات با کاهش ۳۱.۵۰ واحدی به پله ۱۶۴ هزار و ۸۹۸ واحدی رسید.

بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران در آغاز معاملات از ۶۱۲ میلیارد ریال فراتر رفت که طی ۲۰ هزار نوبت معاملاتی انجام شد.


بیشتر بخوانید: رشد ۱۳ واحدی فرابورس در پایان معاملات


نماد‌های پر بیننده معاملات امروز نماد وبملت، حکشتی، خپارس با روند صعودی و نماد شپنا، فولاد، پارس، تاپیکو، شتران با روند نزولی کار خود را آغاز کرد.

شاخص کل فرابورس در آغاز معاملات با اُفت ۱۲.۲۹ واحدی به پله یک هزار و ۹۲۹ واحدی رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از ۴۲۸ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۱۴۲ میلیون سهم طی ۱۶ هزار نوبت معاملاتی است.

شاخص بورس در پایان معاملات به پله ۱۶۴ هزار واحد رسید

شاخص بورس و اوراق بهادار در پایان معاملات با کاهش ۴۳۶.۷ واحدی به پله ۱۶۴ هزار و ۴۹۳ واحدی رسید.

بر این اساس ارزش کل معاملات بورس تهران در پایان معاملات از ۴ میلیارد ریال فراتر رفت که طی ۱۷۱ هزار نوبت معاملاتی انجام شد.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز نماد خساپا، فولاد با روند صعودی و نماد پارس، تاپیکو، شپنا، شتران، فملی با روند نزولی کار خود را به پایان رساند.

شاخص کل فرابورس در پایان معاملات با اُفت ۷.۹۶ واحدی به پله یک هزار و ۹۳۳ واحدی رسید که براین اساس ارزش کل معاملات از ۳ میلیارد ریال فراتر رفت که ناشی از دست به دست شدن ۸۰۴ میلیون سهم طی ۱۷۵ هزار نوبت معاملاتی است.

انتهای پیام/

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود