بلاگ
5b2e2e0609

5b2e2e0609

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمیگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، پس از برگزاری نشست مشترک حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی با اعضای کادر فنی تیم ملی

بزرگسالان و سرمربی تیم ملی امید و با بررسی صورت گرفته مقرر شد با توجه به درخواست علیرضا رضایی سرمربی تیم ملی کشتی امید، این تیم به نمایندگی از کشتی ایران در جام جهانی ۲۰۱۹ روسیه که روز‌های ۲۵ و ۲۶ اسفندماه در یاکوتسک برگزار می‌شود شرکت کند.

بر همین اساس علیرضا رضایی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید درباره دلیل حضور آزادکاران امید در جام جهانی روسیه اظهار داشت: پس از آنکه دوستان من در تیم ملی بزرگسالان به دلیل برنامه ریزی فنی که داشتند تصمیم گرفتند در رقابت‌های جام جهانی شرکت نکنند، چون آن‌ها ترجیح دادند به دلیل تعدد و تداخل رقابت‌ها اولویتشان مسابقات رنکینگ دار اتحادیه جهانی باشد نامه‌ای به حمید بنی تمیم سرپرست فدراسیون کشتی نوشتم که در راستای اهمیت دادن به پشتوانه‌ها و آینده داران کشتی تیم امید در رقابت‌های جام جهانی حضور پیدا کند که خوشبختانه مورد موافقت قرار گرفت.

دارنده مدال نقره المپیک تصریح کرد: در همین راستا جلسه‌ای مشترکی را با حمید بنی تمیم، رضا لایق و غلامرضا محمدی به همراه کادر فنی بزرگسالان برگزار کردیم تا در خصوص برنامه‌های حضور تیم امید در جام جهانی به جمع بندی برسیم که اتفاقا جلسه بسیار خوبی بود و قرار شد در برخی اوزان از ظرفیت بزرگسالان نیز استفاده کنیم.

رضایی درباره این سوال که آیا مشکلات مالی باعث انصراف تیم بزرگسالان از رقابت‌های جام جهانی شد گفت: اصلاً موضوع مشکلات مالی مطرح نبوده، همانطور که گفتم رقابت‌های رنکینگ دار در اولویت برنامه‌های فنی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان قرار داشت و به همین دلیل آن‌ها شرایط حضور در جام جهانی روسیه را نداشتند.


بیشتر بخوانید:

آمادگی آزاد و فرنگی کاران برای حضور در رقابت‌های مهم سال ۲۰۱۹

قضاوت امامی در لیگ کشتی هند/ امید‌های بجای بزرگسالان در جام جهانی کشتی آزاد


انتهای پیام/

صحبت های علیرضا رضایی درباره حضور تیم کشتی آزاد امید در جام جهانی

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود