بلاگ
62a6e87e6e

لزوم حضور فعالانه تر صرافی های بانکی در ساماندهی بازار ارز/ بازار متشکل ارزی تشکیل می شودبه گزارش گروه اقتصادی

باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، در جلسه هم اندیشی غلامرضا پناهی معاون ارزی بانک مرکزی با بانک‌ها که بیش از سه ساعت به طول انجامید، شرایط ارزی کشور با محور مسائل و راهکارهای مدیریت و ساماندهی بازار ارز بررسی شد.

معاون ارزی بانک مرکزی، ساماندهی بازار ارز را منوط به برگزاری جلسات مشترک بخش بین الملل بانک ها و صرافی های بانکی دانست.

پناهی خواستار تعامل و همکاری بانک ها در شرایط ویژه ارزی کشور شد و گفت: نظام بانکی باید به صورت یکپارچه، هماهنگ و با قدرت، برای رونق بخشی به تجارت بین الملل کشور فعالیت کند.

معاون ارزی بانک مرکزی با اشاره به تدوین دستورالعمل های ارزی و لزوم پایبندی بانک ها به این مقررات تاکید کرد: صرافی بانک ها با توجه به ظرفیت پشتیبانی و حمایت بانکی باید فعالانه تر در زمینه ساماندهی و مدیریت بازار ارز حضور یابند.

وی با یادآوری مصوب شدن بازار متشکل ارزی توسط شورای پول و اعتبار گفت: در این بازار که بازیگران اصلی آن صرافان و بانک ها خواهند بود، معاملات ارزی به شکل نقدی انجام می شود و درآینده نزدیک شاهد عملیاتی شدن آن خواهیم بود.

در این جلسه همچنین نمایندگان بخش بین الملل بانک ها و صرافی های بانکی با تشریح موانع و مشکلات پیشرو به پیشنهادهای خود را مطرح کردند.

انتهای پیام/

جلسه هم اندیشی معاون ارزی بانک مرکزی و بانک‌ها برگزار شد

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود