بلاگ

 به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، اتحادیه کارمندان تردد هوایی آمریکا در اقدامی که نشان از تنش فزاینده بین کارمندان فدرال و دولت دارد از «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا بابت عدم پرداخت حقوق

کارمندان این صنف که ناشی از تعطیلی موقت دولت این کشور است،  شکایت کرده است.

 به نوشته وبگاه شبکه «سی.ان.بی.سی» کارمندان اداره کنترل تردد هوایی از جمله 420 هزار کارمند در آمریکا هستند که ضروری است بدون پرداخت حقوق کار کنند. 

دادخواست این شکایت را که جمعه گذشته اتحادیه تردد هوایی آمریکا در دادگاه فدرال ارائه شده، دولت این کشور را به محروم کردن غیرقانونی هزاران نفر عضو خود، از دریافت حقوق بدون رعایت روند قانونی متهم کرد.

این اتحادیه 19 هزار کارمند دارد که 14 هزار نفر آن در برج مراقبت مشغول به کار هستند و به گفته سخنگوی این اتحادیه حقوق آن‌ها بابت تعطیلی دولت پرداخت نشده است.

 تعطیلی موقت دولت آمریکا از 22 دسامبر (یکم دی) و بعد از آن شروع شد که ترامپ و دموکرات‌ها در کنگره در تامین هزینه دیوار مرزی بین آمریکا و مکزیک در جنوب این کشور به توافق نرسیدند. این تعطیلی، طولانیترین تعطیلی دولت در  تاریخ آمریکاست.

کارمندان برج مراقبت، مهمانداران و دیگر کارمندان صنایع هوایی کشوری نیز پنجشنبه گذشته به تعطیلی موقت دولت آمریکا  اعتراض کردند.

جدیدترین اخبار در این خصوص حکایت از آن دارد که اتحادیه تردد هوایی کانادا برای همکاران بدون حقوق خود در آمریکا پیتزاهای رایگان ارسال کرده است.

 به گزارش شبکه خبری «سی.بی.اس»، اتحادیه تردد هوایی کانادا در اقدامی به نشانه اعلام همبستگی با همکاران خود در آمریکا، یک هواپیمای حامل پیتزا را به فرودگاه نیویورک ارسال کرده است.

هفته قبل نیز «اتحادیه بین‌المللی خلبانان ایرلاین» بزرگ‌ترین اتحادیه صنفی خلبانان در آمریکا در نامه‌ای سرگشاده خطاب به رئیس‌جمهور این کشور، پایان فوری تعطیلی دولت آمریکا را خواستار شدند (جزئیات بیشتر).

انتهای پیام/م

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود