بلاگ

به گزارش خبرنگار رسانه خبرگزاری فارس، مراسم اختتامیه چهارمین دوره جشنواره ابوذر امروز -۲۴ دی ماه- در سالن سوره حوزه هنری برگزار شد.

بنا بر این گزارش، در این مراسم از حسین شریعتمداری

مدیر مسئول روزنامه کیهان تجلیل شد. همچنین بخشی از مراسم به قدردانی از پیام تیرانداز مدیرعامل خبرگزاری فارس به خاطر نشر اخبار خوب اختصاص داشت.

در ادامه نیز از فرشاد مهدی‌پور مدیر مسئول روزنامه صبح نو قدردانی شد و در بخش خبر مرضیه امیری، مسعود لاهوت و سیده فاطمه مشهدی تجلیل شدند. بخش گزارش نیز به تقدیر از شنور صادقی، محمد امین اشرارپور و محمدحسین اویسی اختصاص داشت. در بخش عکس نیز از حمیدرضا احمدی‌فر، احمدرضا مداح و وحید خادمی تجلیل شد. 

در بخش تیتر از اسکندر خنجری، سیده زهرا موسوی و مژگان سجادی قدردانی شد و برگزیدگان بخش مستند نیز عبارت بودند از احمد احمدپور، هوشنگ رحیمی و مجتبی احسانی.

در بخش یادداشت هم از موسی میرزایی، علی دهقان‌نژاد و منصور الهی قدردانی شد. در بخش موشن گرافی هم از  افشین رستمی، زهرا مظاهری و مهرداد خداوردی زاده تجلیل شد و برگزیده بخش کاریکاتور نیز محمدرسول کورینی بود. 

به گزارش فارس همچنین از «مصطفی اژدری» مسئول سازمان بسیج رسانه استان فارس و «عباس مهدیان» مسئول بسیج رسانه خراسان شمالی به خاطر اجرای موفق جشنواره ابوذر استانی تقدیر شد. به خاطر عملکرد قابل قبول نیز از مسئول بسیج رسانه استان سیستان علی بیگی تقدیر شد.

انتهای پیام/ 

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود