بلاگ

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، رضا اردکانیان عصر امروز به صورت ویدئو کنفرانس در زمینه افتتاح پروژه‌های زیربنایی و اقتصادی که با در جریان سفر دوروزه رئیس‌جمهور به گلستان در

حال اجراست، اظهار کرد: سد نرماب در سال 1399 آبگیری خواهد شد.

وی تصریح کرد: مجتمع آبرسانی روستایی در شهرستان مراوه‌تپه برای 11 هزار نفر جمعیت و 16 روستا آب اشانیدنی را تامین می‌کند.

وزیر نیرو با اشاره به نزدیک شدن به سالروز چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی افزود: طی چهار دهه گذشته ظرفیت نیروگاهی در کشور 7 هزار مگاوات بود و امروز به بیش از 80 هزار مگاوات رسیده است و 11.5 برابر برق کشور در 40 سال کشور را شاهدیم.

اردکانی ابراز کرد: در ابتدای انقلاب اسلامی 4 هزار و 400 روستا از نعمت برق برخوردار بودند و امروز این عدد به بیش از 57 روستا رسیده است و 2 هزار و 500 روستا در دولت تدبیر و امید از نعمت برق بهره مند شدند.

وی گفت: از ابتدای سال 1392 در طرح‌های صنعت برق 150 میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است و استان گلستان طرح‌هایی را در این زمینه با اعتبار 4 هزار میلیارد تومان در بخش صنعت برق در دست اجرا دارد.

وزیر نیرو بیان کرد: عملیات اجرایی سه طرح در صنعت برق آغاز می‌شود که می‌توان به نیروگاه خورشیدی در گنبدکاووس، اینچه برون، برق‌رسانی شهرستان مراوه‌تپه و یک نیروگاه مقیاس کوچک در منطقه گرگان اشاره کرد.

اردکانی گفت: در بخش آب توفیقات بزرگی برای کشور حاصل شد در چهار دهه پیش 552 هزار هکتار شبکه آبیاری و زهکشی داشتیم و اکنون 2 میلیون و 352 هزار هکتار رسید.

وی افزود: 228 هزار هکتار با اعتبار 36 هزار میلیارد تومان از سوی دولت تدبیر و امید در این استان به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام/الف

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود