بلاگ

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «عمر البشیر» رئیس‌جمهور سودان امروز دوشنبه با اشاره به اینکه تظاهرات و اعتراضات هرگز به تغییر دولت منجر نخواهد شد، تأکید کرد که تنها راه

تغییر دولت، صندوق‌های رأی‌گیری و انتخابات سال ۲۰۲۰ است.

البشیر امروز وارد شهر نیالا در ایالت دارفور جنوبی شد و مورد استقبال هزاران نفر از ساکنان این منطقه قرار گرفت که شعارهایی در حمایت از او سردادند.

وی در جمع مردم این منطقه به سخنرانی پرداخت و گفت: «دشمنان کشور ما چشم دیدن ثبات سودان را ندارند و آنها به دنبال استمرار جنگ در دارفور هستند و لذا سعی دارند با اندک افرادی که در داخل دارند دست به تخریب، غارت و چپاول بزنند.»

طبق گزارش وبگاه «العربی‌الجدید»، رئیس‌جمهور سودان ضمن اذعان به وجود مشکلات اقتصادی در کشور گفت که «حل مشکلات هرگز از طریق غارت و تخریب نیست.»

البشیر همچنین ایستادگی برخی کشورها از جمله سودان در کنار مصر را ستود و گفت که «عبدالفتاح السیسی» رئیس‌جمهور مصر هیأتی را به خارطوم اعزام و بر ایستادگی در کنار سودان تأکید کرده است.

بر اساس این گزارش، شهرهای سودان امروز دوشنبه شاهد آرامش نسبی است در حالی‌که انجمن مشاغل حرفه‌ای و احزاب معارض سودان از مردم این کشور خواسته‌اند در تظاهرات عصر فردا (سه‌شنبه) در دو شهر خارطوم و أم درمان شرکت کنند.

در اعتراضات روز یکشنبه (دیروز) نیز ۱۱ نفر زخمی شدند.

سودان از ۱۹ دسامبر گذشته شاهد تظاهرات‌هایی در اعتراض به گرانی و نابسامانی اوضاع معیشتی است و بنا به اذعان مسئولان دولت سودان تا کنون ۲۴ نفر در این اعتراضات کشته شده‌اند.

انتهای پیام/م

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود