بلاگ

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، محسن وطن‌خواهی در حاشیه نخستین نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه متوسط رشد جمعیت پرند سالانه 22 درصد است،

گفت: رشد جمعیت در شهر پرند ناشی از مهاجرت است.

وی افزود: در افق سال 1404 پیش‌بینی شده تا جمعیت شهر جدید پرند به 483 هزار نفر برسد، قطعا با اتمام پروژه مسکن مهر و سکونت متقاضیان مسکن مهر جمعیت بیشتری در این شهر ساکن خواهند شد.

مدیرعامل شهر جدید پرند با بیان اینکه برنامه افتتاح واحدهای مسکن مهر باقیمانده در این شهر حدود 25 هزار واحد مسکونی است، گفت: تا پایان سال جاری 13 هزار واحد مسکونی مهر در شهر پرند افتتاح خواهد شد، اما به شرط آنکه دستگاه‌های خدمت‌رسان بتوانند اقدام به تامین آب، برق و گاز این واحدها کنند.

وطن‌خواهی تاکید کرد: البته وزارت راه و شهرسازی به ما اجازه داده است، تا دیگر منتظر وزارت نفت و نیرو نمانیم و خود با تامین اعتبار خدمات زیربنایی این واحدها را تکمیل کنیم.

وی گفت: تا شهریور ماه سال آینده واحدهای مسکن مهر پرند به بهره‌برداری خواهند رسید و می‌توان گفت، پرونده مسکن مهر در این شهر بسته خواهد شد.

به گفته وی با واگذاری مترو پرند به شهرداری قطعا سرعت تکمیل این پروژه افزایش خواهد یافت.

انتهای پیام/ب

درباره میهن تهویه

گروه فنی میهن تهویه با تکیه بر نیروهای متخصص در زمینه طراحی/فروش/تعمیر و پشتیبانی سیستم‌های گرمایشی/سرمایشی ساختمان فعالیت می‌کند. مسئولیت‌پذیری و جدیت در کار همواره شعار و باور اصلی این مجموعه در ارائه خدمات صنعتی بوده است.

 

تعمیرات تخصصی کولرگازی، داکت اسپیلت، چیلر،  مینی چیلر، سردخانه، موتورخانه، پکیج شوفاژ دیواری، آبسردکنهای اداری

شماره‌ تماس دفتر:   02126853146

تماس فوری (رضایی) :   09120206031

مشاوره تماس (تلگرام):  09366941897

نشانی دفتر مرکزی: تهران - سعادت آباد - ایثارگران شمالی - خیابان امام‌زاده داوود